LQP03TN62NH02D
5S-LQP03TN62NH02D
LQP03TN62NH02D
FIXED IND 62NH 100MA 8 OHM SMD
Type:Non-Magnetic
Inductance:62nH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):100mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:8 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:8 @ 300MHz
Operating Temperature:1.1GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,300MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"