LQP03TN3N9B02D
5S-LQP03TN3N9B02D
LQP03TN3N9B02D
FIXED IND 3.9NH 400MA 300 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:3.9nH
Tolerance:?à0.1nH
DC Resistance (DCR):400mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:300 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:14 @ 500MHz
Operating Temperature:5.7GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,500MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"