LQP03TG9N1J02D
5S-LQP03TG9N1J02D
LQP03TG9N1J02D
FIXED IND 9.1NH 200MA 1.4 OHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:9.1nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):200mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.4 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:11 @ 500MHz
Operating Temperature:4.5GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,500MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"