LQP03TG39NJ02D
5S-LQP03TG39NJ02D
LQP03TG39NJ02D
FIXED IND 39NH 110MA 4.6 OHM SMD
Type:Non-Magnetic
Inductance:39nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):110mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.6 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:7 @ 300MHz
Operating Temperature:1.5GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,300MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"