LQP03TG33NJ02D
5S-LQP03TG33NJ02D
LQP03TG33NJ02D
FIXED IND 33NH 110MA 4.25 OHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:33nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):110mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.25 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:7 @ 300MHz
Operating Temperature:1.6GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,300MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"