LQP03TG24NJ02D
5S-LQP03TG24NJ02D
LQP03TG24NJ02D
FIXED IND 24NH 120MA 3.17 OHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:24nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):120mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.17 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:7 @ 500MHz
Operating Temperature:2GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,500MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"