LQP03TG22NJ02D
5S-LQP03TG22NJ02D
LQP03TG22NJ02D
FIXED IND 22NH 140MA 2.85 OHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:22nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):140mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.85 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:9 @ 500MHz
Operating Temperature:2.5GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,500MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"