LQM31PN3R3M00L
5S-LQM31PN3R3M00L
LQM31PN3R3M00L
FIXED IND 3.3UH 800MA 240 MOHM
Product Description
Series:LQM31
Function:Multilayer
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):800mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:300 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206,"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.037"" (0.95mm)"