LQM31PN1R0M00L
5S-LQM31PN1R0M00L
LQM31PN1R0M00L
FIXED IND 1UH 1.2A 120 MOHM SMD
Product Description
Series:LQM31
Function:Multilayer
Type:-
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:150 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:60MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206,"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.037"" (0.95mm)"