LQM2MPN2R2NG0L
5S-LQM2MPN2R2NG0L
LQM2MPN2R2NG0L
FIXED IND 2.2UH 1.2A 110 MOHM
Product Description
Series:LQM2
Function:Multilayer
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à25%
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:138 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,0806 (2016 Metric),0806 (2016 Metric),"0.079"" L x 0.063"" W (2.00mm x 1.60mm)","0.039"" (1.00mm)"