Fixed InductorsMurata Electronics North America LQM2HPN3R3MG0L
LQM2HPN3R3MG0L
5S-LQM2HPN3R3MG0L
LQM2HPN3R3MG0L
FIXED IND 3.3UH 1.2A 100 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.2A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 125 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 30MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.039"" (1.00mm)" |