LQM2HPN3R3MG0L
5S-LQM2HPN3R3MG0L
LQM2HPN3R3MG0L
FIXED IND 3.3UH 1.2A 100 MOHM
Product Description
Series:LQM2
Function:Multilayer
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:125 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.039"" (1.00mm)"