LQM21PN4R7NGRD
5S-LQM21PN4R7NGRD
LQM21PN4R7NGRD
FIXED IND 4.7UH 800MA 288 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):800mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:288 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.050"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.039"" (1.00mm)"