LQM21PN4R7MGSD
5S-LQM21PN4R7MGSD
LQM21PN4R7MGSD
FIXED IND 4.7UH 750MA 363 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):750mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:363 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.050"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.039"" (1.00mm)"