LQM21PN3R3NGRD
5S-LQM21PN3R3NGRD
LQM21PN3R3NGRD
FIXED IND 3.3UH 1A 150 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:188 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.050"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.039"" (1.00mm)"