LQM21PN1R0MC0D
5S-LQM21PN1R0MC0D
LQM21PN1R0MC0D
FIXED IND 1UH 800MA 190 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):800mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:238 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:90MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.050"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.022"" (0.55mm)"