LQM21NN1R8K10D
5S-LQM21NN1R8K10D
LQM21NN1R8K10D
FIXED IND 1.8UH 50MA 570 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:1.8|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):50mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:570 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:45 @ 10MHz
Operating Temperature:80MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,10MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.050"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.041"" (1.05mm)"