LQM21FN4R7N00L
5S-LQM21FN4R7N00L
LQM21FN4R7N00L
FIXED IND 4.7UH 80MA 300 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):80mA
Q @ Freq:80mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:390 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:25MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.050"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.041"" (1.05mm)"