LQM21FN470N00L
5S-LQM21FN470N00L
LQM21FN470N00L
FIXED IND 47UH 7MA 600 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):7mA
Q @ Freq:7mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:780 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:7.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.050"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.057"" (1.45mm)"