LQM18PZ2R2MCHD
5S-LQM18PZ2R2MCHD
LQM18PZ2R2MCHD
FIXED IND 2.2UH 750MA 480 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):750mA
Q @ Freq:200mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:480 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:50MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.026"" (0.65mm)"