LQM18PNR22NFRL
5S-LQM18PNR22NFRL
LQM18PNR22NFRL
FIXED IND 22NH 1.25A 138 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:220nH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.25A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:138 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)"