LQM18PN4R7MFRL
5S-LQM18PN4R7MFRL
LQM18PN4R7MFRL
FIXED IND 4.7UH 620MA 550 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):620mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:550 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)"