LQM18PN3R3MGHD
5S-LQM18PN3R3MGHD
LQM18PN3R3MGHD
FIXED IND 3.3UH 1.05A 250 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.05A
Q @ Freq:200mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:250 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)"