LQM18PN2R5ND0D
5S-LQM18PN2R5ND0D
LQM18PN2R5ND0D
FIXED IND 2.5UH 700MA 300 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.5|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:300 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:60MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.030"" (0.75mm)"