LQM18PN1R0MGHD
5S-LQM18PN1R0MGHD
LQM18PN1R0MGHD
FIXED IND 1UH 1.05A 250 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.05A
Q @ Freq:900mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:250 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"