LQM18PN1R0MFRL
5S-LQM18PN1R0MFRL
LQM18PN1R0MFRL
FIXED IND 1UH 950MA 200 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):950mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:250 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)"