LQM18NN68NM00D
5S-LQM18NN68NM00D
LQM18NN68NM00D
FIXED IND 68NH 50MA 300 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:68nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):50mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:300 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:10 @ 50MHz
Operating Temperature:250MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,50MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.035"" (0.90mm)"