LQM18NN1R0K00D
5S-LQM18NN1R0K00D
LQM18NN1R0K00D
FIXED IND 1UH 25MA 600 MOHM SMD
Product Description
Series:LQM18
Function:Multilayer
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):25mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:600 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 10MHz
Operating Temperature:75MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,10MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.035"" (0.90mm)"