LQH66SN101M03L
5S-LQH66SN101M03L
LQH66SN101M03L
FIXED IND 100UH 520MA 360 MOHM
Product Description
Series:LQH66
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):520mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:504 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:6.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 80??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,2525,"0.248"" L x 0.248"" W (6.30mm x 6.30mm)","0.197"" (5.00mm)"