LQH5BPN6R8NT0L
5S-LQH5BPN6R8NT0L
LQH5BPN6R8NT0L
FIXED IND 6.8UH 1.65A 83 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.65A
Q @ Freq:2.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:83 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.087"" (2.20mm)"