LQH5BPN4R7NT0L
5S-LQH5BPN4R7NT0L
LQH5BPN4R7NT0L
FIXED IND 4.7UH 2A 58 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:69.6 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.087"" (2.20mm)"