LQH5BPN4R7N38L
5S-LQH5BPN4R7N38L
LQH5BPN4R7N38L
INDUCTOR POWER CHIP SHIELDED WIR
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.8A
Q @ Freq:3.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:312 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:17MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.193"" L x 0.193"" W (4.90mm x 4.90mm)","0.157"" (4.00mm)"