LQH5BPN2R7NT0L
5S-LQH5BPN2R7NT0L
LQH5BPN2R7NT0L
FIXED IND 2.7UH 2.5A 35 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:2.7|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.5A
Q @ Freq:3.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:42 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:50MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,2020 (5050 Metric),"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.087"" (2.20mm)"