LQH5BPN2R2NT0L
5S-LQH5BPN2R2NT0L
LQH5BPN2R2NT0L
FIXED IND 2.2UH 2.6A 30 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.6A
Q @ Freq:4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:36 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:55MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.087"" (2.20mm)"