LQH5BPN1R5NT0L
5S-LQH5BPN1R5NT0L
LQH5BPN1R5NT0L
FIXED IND 1.5UH 3A 28.8 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:28.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:70MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.087"" (2.20mm)"