LQH5BPN1R2NT0L
5S-LQH5BPN1R2NT0L
LQH5BPN1R2NT0L
FIXED IND 1.2UH 3.1A 19 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.1A
Q @ Freq:5.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:22.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:90MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0503 (1308 Metric),"0.197"" Dia x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.087"" (2.20mm)"