LQH5BPN150MT0L
5S-LQH5BPN150MT0L
LQH5BPN150MT0L
FIXED IND 15UH 1.2A 187 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:224.4 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:18MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.087"" (2.20mm)"