LQH5BPN100MT0L
5S-LQH5BPN100MT0L
LQH5BPN100MT0L
FIXED IND 10UH 1.6A 106 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:127.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:25MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.087"" (2.20mm)"