LQH5BPB3R3NT0L
5S-LQH5BPB3R3NT0L
LQH5BPB3R3NT0L
FIXED IND 3.3UH 2.3A 52.8 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:3.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:52.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,2020 (5050 Metric),"0.197"" L x 0.197"" W (5.00mm x 5.00mm)","0.087"" (2.20mm)"