LQH44PN6R8MGRL
5S-LQH44PN6R8MGRL
LQH44PN6R8MGRL
FIXED IND 6.8UH 840MA 204 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):840mA
Q @ Freq:850mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:204 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)"