LQH44PN4R7MJ0L
5S-LQH44PN4R7MJ0L
LQH44PN4R7MJ0L
FIXED IND 4.7UH 980MA 117 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):980mA
Q @ Freq:840mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:140 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:50MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.047"" (1.20mm)"