LQH44PN4R7MGRL
5S-LQH44PN4R7MGRL
LQH44PN4R7MGRL
FIXED IND 4.7UH 960MA 156 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):960mA
Q @ Freq:1.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:156 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:17MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)"