LQH44PN3R3NGRL
5S-LQH44PN3R3NGRL
LQH44PN3R3NGRL
FIXED IND 3.3UH 1A 132 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:1.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:132 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:25MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)"