Fixed InductorsMurata Electronics North America LQH44PN3R3NGRL
LQH44PN3R3NGRL
5S-LQH44PN3R3NGRL
LQH44PN3R3NGRL
FIXED IND 3.3UH 1A 132 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1A |
| Q @ Freq: | 1.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 132 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 25MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)" |