LQH44PN3R3MP0L
5S-LQH44PN3R3MP0L
LQH44PN3R3MP0L
FIXED IND 3.3UH 1.77A 65 MOHM
Product Description
Series:LQH44
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.77A
Q @ Freq:2.1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:78 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:50MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1515,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.071"" (1.80mm)"