LQH44PN330MJ0L
5S-LQH44PN330MJ0L
LQH44PN330MJ0L
FIXED IND 33UH 430MA 888 MOHM
Product Description
Series:LQH44
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):430mA
Q @ Freq:360mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:888 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.047"" (1.20mm)"