LQH44PN330MGRL
5S-LQH44PN330MGRL
LQH44PN330MGRL
FIXED IND 33UH 280MA 1.68 OHM
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):280mA
Q @ Freq:400mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.68 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:6MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)"