LQH44PN2R2NGRL
5S-LQH44PN2R2NGRL
LQH44PN2R2NGRL
FIXED IND 2.2UH 1.2A 88.8 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:88.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:45MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)"