LQH44PN220MGRL
5S-LQH44PN220MGRL
LQH44PN220MGRL
FIXED IND 22UH 450MA 684 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):450mA
Q @ Freq:500mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:684 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:8MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)"