LQH44PN1R0NGRL
5S-LQH44PN1R0NGRL
LQH44PN1R0NGRL
FIXED IND 1UH 1.4A 51.6 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.3A
Q @ Freq:1.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:74.4 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:50MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)"